Privacy

Bij een bezoek aan onze website* https: //www.luciollle.com worden cookies opgeslagen op de harde schijf van uw computer (het "geheugen”). Deze coockies staan toe:

 • uw computer heeft sneller toegang tot de pagina’s en functies van de luciollle site,
 • aan ons team om algemene statistieken op te stellen over het gebruik van onze site (beoordeelt de favoriete pagina’s van internetgebruikers),
 • aan ons team om u aanbiedingen te bieden die u mogelijk meer interesseren dan anderen

U kunt deze coockies op elk gewenst moment van uw computer verwijderen. Hieronder leggen we in detail uit wat een coocky is (een "coocky”, "coockies”), en hoe het te verwijderen als je wilt.

* "onze site”:luciollle is een geregistreerd handelsmerk van het Belgische bedrijf Noir de Monde

Wat is een cookie ? 

Een cookie is een tekstbestand dat de site (de server) die u bezoekt op uw harde schijf of in het geheugen van uw browser opslaat.

De "browser” is de software die specifiek is voor uw computer waarmee u verbinding kunt maken met het internet. De belangrijkste zijn: Verken, Firefox, Chrome, Safari, Opera.

Deze coockies stellen uw computer in staat om verschillende sporen van uw passage op te slaan, d.w.z. technische gegevens die de algemene controle van de toegang van het publiek tot de site (aantal bezoeken, frequentie van blootstelling aan een reclamebanner, verbinding met andere sites...) of de aanpassing van de pagina’s weergegeven voor uw volgende interacties met deze site (uw account, uw reis...).

Les cookies van de site luciollle.com 

Wanneer we het hebben over "website coockies”, dit zijn cookies geplaatst door luciollle.com op uw mobiele telefoon, tablet of computer voor het surfen op onze website en voor de evaluatie van het nut en de bruikbaarheid van de site.

Persoonsgegevens die automatisch worden verzameld

Bij het surfen op de website luciollle.com en op de meeste sites die u bezoekt en die wij bezoeken, uw computer dialoogt met een server die het voorziet van alle benodigde middelen door automatisch elke handeling op te slaan in een specifiek bestand waar uw computer wordt geïdentificeerd door zijn IP-adres een gecodeerd adres dat specifiek is voor u of uw internetprovider).

Uw browser stuurt ons automatisch bepaalde standaardgegevens die niets te maken hebben met uw privacy stricto sensu of de inhoud van uw harde schijf. Naast uw IP-adres omvatten deze „algemene” gegevens, zoals het type browser dat u gebruikt, de functies ervan, uw besturingssysteem, de identificatie van de site van derden (Facebook, Twitter...) van waaruit u mogelijk bent ingelogd, evenals de datum en het tijdstip van toegang tot de site.

Deze automatische collectie stelt ons in staat om de algemene activiteit van de luciollle.com site te monitoren, fouten te identificeren en ervoor te zorgen dat de site profiteert van de juiste materiële middelen.

Deze gegevens, en met name uw IP-adres, stellen ons niet in staat u persoonlijk te identificeren, behalve om uw toegangsprovider te ondervragen, wat alleen mogelijk is in de loop van een gerechtelijke procedure.

Zoals veel commerciële websites, verzamelen we automatisch informatie tijdens elk bezoek dat u maakt op de site luciollle.com (documenten geraadpleegd, pagina, geklikte links...).Deze persoonlijke informatie over u helpt om het voor u gemakkelijker te maken om deze site te bezoeken door het vermijden van het verstrekken van dezelfde informatie aan elk nieuw bezoek of door het aanpassen van de inhoud aan de voorkeuren of interesses die u hebt gegeven.

 Voor hetzelfde doel produceert de site luciollle.com cookies.

We kunnen cookies gebruiken om uw gebruikers-ID (digitale identiteit) op te slaan om uw zoekopdracht naar informatie te vergemakkelijken en om andere informatie op te slaan die relevant is voor de werking van uw sessie. Sommige van deze cookies, met name die welke verband houden met uw bezoek aan de site, worden automatisch verwijderd aan het einde van uw sessie. Ze worden bewaard binnen de door de administratie vastgestelde termijn voor marketing met klanten en prospects.

Ten slotte worden anderen op een geaggregeerde en dus anonieme manier gebruikt om ons in staat te stellen de navigatie-ergonomie te verbeteren en de belangen van internetgebruikers in hun geheel te identificeren.

U bent vrij om deze cookies te accepteren of te weigeren. U hoeft alleen bepaalde instellingen in uw browser te wijzigen om cookies te weigeren of te worden verwittigd als een cookie op uw computer wordt opgeslagen. U kunt ook cookies die op uw computer zijn opgeslagen verwijderen om de informatie die ze bevatten permanent te verwijderen.

Cookies van onze technische partners

Cookies voor het meten van het publiek

Wij gebruiken Google Analytics om informatie te verzamelen over uw gebruik van de website luciollle.com. deze collectie heeft verschillende doeleinden:

 • Verbetering van de diensten en productbladen van de site
 • Om ons een betere rangschikking in zoekmachines te garanderen, zodat u ons altijd beter vindt op het internet.
 • Meet en bestudeer de effectiviteit van de informatie die wij aan onze bezoekers leveren.
 • Het bijhouden van de analytische gegevens op de site en het gebruik van de site door gebruikersutilisateurs.

Google Analytics verzamelt en slaat informatie op over:

 • Hoe je de site vond en hoe je aankwam op de site (zoekmachine, referent site, sociale netwerken,...)
 • Pagina’s die u interesseren en die u bezoekt
 • Tijd die je op deze pagina’s doorbrengt
 • Links geklikt tijdens het bezoek aan de site

Wij verzamelen uw persoonlijke gegevens niet met coockies. Uw naam of adres, bijvoorbeeld, wordt alleen verzameld tijdens vrijwillige aankoop of abonnementsprocessen voor onze nieuwsbrief. Voor meer informatie over het toezicht op onze inkoopprocessen nodigen wij u uit om onze algemene verkoopvoorwaarden te lezen.

We gaan niet akkoord met Google Analytics voor het gebruik of het delen van deze gegevens.

U kunt ook definiëren om geen informatie naar de Google Analytics-service te sturen door het downloaden en installeren van een module (https: //tools.google.com/dlpage/gaoptout).

Uw voorkeuren beheren

U beschikt over verschillende technieken om de opslag en het gebruik van cookies te beheren.

Uw browser kan door u worden ingesteld om u op de hoogte te stellen van cookies die op uw computer worden opgeslagen en u te vragen deze te accepteren of te weigeren.

Per geval kunt u cookies accepteren, weigeren of systematisch weigeren. Houd er rekening mee dat een instelling van dit type waarschijnlijk uw ervaring op onze site zal veranderen.

 

De configuratie van elke browser is anders. Zie de „Help” sectie van uw browser. Hier zijn vrijwel de procedures te volgen voor elk van de grote browsers.

Wij bieden u een samenvatting van deze procedures.

Het is mogelijk dat deze procedures variëren afhankelijk van de evolutie en actualisering van uw internetbrowser.

1) in het geval u gebruik maakt van de Internet Explorer browser

In Internet Explorer, klik op de „Tools” knop en vervolgens op „Internet Opties”.

Onder het tabblad „Algemeen”, onder „Browsing History”, klik op „Instellingen”.

Klik op de knop „Bestanden bekijken”.

Klik op de kolomkop „Naam” om alle bestanden in alfabetische volgorde te sorteren en door de lijst te bladeren totdat u bestanden ziet die beginnen met de „Cookie” prefix.(Alle cookies hebben dit voorvoegsel en bevatten meestal de naam van de website die de cookie heeft gemaakt).

Selecteer de cookie(s) met de naam „firellle” en verwijder ze.

Sluit het venster dat de lijst met bestanden bevat, en dubbelklik vervolgens op „OK” om terug te keren naar Internet Explorer.

2) in het geval u Firefox browser gebruiken

Ga naar het tabblad „Gereedschap” van de browser en selecteer het menu „Opties”

Kies in het venster dat verschijnt „Privacy” en klik op „Cookies tonen”

Zoek bestanden die de naam „luciollle” bevatten

Selecteer ze en verwijder ze.

3) in het geval u gebruik maakt van de Google Chrome-browser

Klik op het menupictogram „Gereedschap”.

Selecteer „Opties”.

Klik op het tabblad „Geavanceerde opties” en ga naar het gedeelte „Privacy”.

Klik op de knop „Cookies tonen”.

Zoek de bestanden die de naam „luciollle” bevatten Selecteer ze en verwijder ze.

Klik op „Close” om terug te keren naar uw browser

4) voor het geval u Safari browser gebruikt

Kies in uw browser het menu „Bewerken > Voorkeuren”.

Klik op „Beveiliging”.

Klik op „Cookies tonen”.

Selecteer de cookies die de naam „luciollle” bevatten en klik op „Delete” of „Alles verwijderen”.

Na het verwijderen van de cookies klikt u op „Voltooid”.